logo
dollar
euro

Азаров наказав приборкати апетити любителів підвищених тарифів. Чия шия постраждає за Мамая та його команду?

17:52 07.08.2013 eye 564
Азаров наказав приборкати апетити любителів підвищених тарифів. Чия шия постраждає за Мамая та його команду?

Рішення міськвиконкому про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій "підмахнув" обраний полтавцями-гречколюбами Олександр Мамай. Хтось думає, що зробив він це не дивлячись на те, що підписує? Навряд. Однак його, обранця, з крісла гнів прем’єра-однопартійця не виб’є. Дістанеться на горіхи комусь іншому.

Азаров же сьогодні на засіданні кабміну не на жарт розходився. Назвав спроби значного підвищення  тарифів у деяких містах семи регіонів цинічними.

- В одному випадку тариф на водопостачання забажали збільшити на 70%, тариф на послуги з водовідведення - на 98%. В іншому - тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій спробували підняти втричі (це, без сумніву, про Полтаву. прим.авт.) . І так далі. Де совість у місцевих чиновників і комунальників? Чим може бути обґрунтований такий стрибок тарифів? Вони що, електроенергію купують у Великобританії, а зарплати виплачують як в Норвегії? – волав прем’єр.

І тут не можна з ним не погодитись. Якщо втричі підняти ціну на утримання будинків та додати їх до очманіло високих цін на опалення та водопостачання, одиноким людям з власних квартир в Полтаві доведеться переходити жити в наметові містечка. Та й не одиноким теж. Адже одному з членів сім’ї доведеться прораювати тільки на вода, газ, унітаз та за те, що ЖЕК за його гроші спостерігає, як будинки занепадають просто на очах. Про безробітних моторошно, навіть, і говорити.

Азаров пообіцяв, що уряд не дозволить такого знущання з людей. І зазначив, що ніде і нікому не дозволено задовольняти адміністративні чи комерційні апетити за рахунок наших людей. Як водиться, прем’єр нароздавав доручень міністерствам та їх очільникам.

- Зараз повним ходом іде підготовка до опалювального сезону. Крім звичних речей: створення запасів палива, реконструкції аварійних об’єктів та ділянок тепломереж і мереж водопостачання тощо я вимагаю, щоб підготовка відбувалась і у плані зменшення собівартості послуг з водо- і теплопостачання. Резерви тут величезні. Їх треба знайти і повною мірою задіяти до початку опалювального сезону. Ми не дозволимо перекладати чиюсь чиновницьку безгосподарність на людей! – на  завершення теми сказав прем’єр.

От тільки про гарячу воду для мешканців Полтави та області він нічого не сказав…


Наверхнаверх