logo
dollar
euro

Кременчуцький збоченець тільки два місяці на волі, а вже взявся за старе

17:27 07.08.2013 eye 253
Кременчуцький збоченець  тільки два місяці на волі, а вже взявся за старе

До міліції Автозаводського райвідділу звернулися батьки трьох дітей, які повідомили, що в під’їздах їх будинків невідомий розбещував малечу.

Правоохоронці затримали чоловіка, який лише два місяці томі повернувся  після «відсидки». Має судимості за різні правопорушення, у тому числі проти статевої свободи та статевої недоторканості. Міліціонери  з’ясували, що зловмисник, гуляючи містом, слідкував за дітьми, заходив за  ними до під’їзду, де намагався роздягти дитину та демонстрував власні статеві органи.

На початку серпня збочинець намагався чиплтися до 13-річної дівчинки. Вона не розгубилася й втекла. Дівчинка розповіла про домагання  батькам, котрі допомогли правоохоронцям затримати кривдника дитини. Окрім дівчинки, працівники кримінальної міліції у справах дітей встановили, що чоловік причетний до розпусних дій відносно 6-річного хлопчика в центральній частині Кременчука та відносно 7-річного хлопчика в нагірній частині міста. Потерпілі діти упізнали зловмисника. Зараз він в ізоляторі тимчасового тримання Кременчуцького міського управління міліції. Слідчими відкрито кримінальне провадження за статтею 156 Кримінального кодексу України (розбещення неповнолітніх), повідомяє прес-служба Кременчуцького РВ УМВС України в Полтавській області.

За скоєне чоловікові загрожує лише від п’яти до восьми років позбавлення волі.


Наверхнаверх