logo
dollar
euro

Навколо гарячої води на Полтавщині продовжують вирувати "гарячі" пристрасті

14:44 07.08.2013 eye 469
Навколо гарячої води на Полтавщині продовжують вирувати "гарячі" пристрасті

Проблеми з гарячою водою в регіоні сьогодні обговорювали на нараді в облдержадміністрації.

Перед її початком перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Животенко так прокоментував свою вчорашню зустріч із першим заступником керівника НАК "Нафтогаз України" Валентином Франчуком:

- Пропозиції, з якими ми приїхали до "Нафтогазу", були категорично відхилені. Вони полягали в можливості підписати тимчасову угоду на період судових розглядів, отримувати газ і платити за нього. На рахунках "Нафтогазу" висять 33 мільйони, але використати він їх не може. У нас є ще 30 мільйонів, які ми готові перерахувати за півгодини. Але керівництво компанії це не зацікавило. Завтра-післязавтра відбудуться засідання апеляційних судів, перспективи виграти яких у "Нафтогазу" фактично немає. Мене запевнили, що рішення суду на нашу користь компанія виконає.

Віктор Животенко відзначив, що Мінрегіонбуд підтримує позицію полтавськох влади, адже проблеми з гарячою водою характерні для багатьох регіонів України.

Висловився Віктор Животенко і відносно позиції керівництва ПАТ "Полтавагаз":

- Там зайняли найлегшу позицію – спостерігача. А ми не маємо права залишити поза увагою звернення мешканців... Тож усіма силами намагаємося вирішити питання із забезпеченням їх гарячою водою, забезпеченням дитсадків і медичних закладів, а людям, які працюють у "Полтавагазі", все це абсолютно байдуже.

Цікаво, що виступаючи на останній сесії 17 липня цього року, депутат облради, голова правління ПАТ "Полтавагаз" Ростислав Гринчак закликав заступника голови облдержадміністрації Віктора Животенка "бути не спостерігачем у ситуації, що склалася, не проводити піаркампанію в пресі, а конкретними справами сприяти вирішенню існуючої проблеми". Зокрема, потрібно було б через Кабінет Міністрів, міністерства брати участь у розв’язанні назрілої проблеми. На думку пана Гринчака, яку він висловив під час виступу на сесії, головним винуватцем у ситуації з гарячою водою є "Полтаватеплоенерго" і особисто генеральний директор Володимир Чернявський, через авантюрний стиль керівництва якого і неукладений договір із НАК "Нафтогаз України", мовляв, здійснюється несанкціонований відбір природного газу. Отже, зазначає пан Гринчак, ПАТ "Полтавагаз" змушений відключати газ від його споживачів, у Полтаві та ряді райцентрів  відсутнє гаряче водопостачання, двохтисячний колектив газовиків обмежений в одержанні заробітної плати.

Знову в наших очільників, як бачите, виходить так, що “Іван киває на Петра, Петро киває на Івана”. А кінця і краю поневірянням полтавців без гарячої води немає.


Наверхнаверх