logo
dollar
euro

Нотаріуси отримають право на видачу витягів 
з держреєстру на нерухомість

8:01 07.08.2013 eye 271
Нотаріуси отримають право на видачу витягів 
з держреєстру на нерухомість

Нотаріуси видаватимуть витяги з держреєстру речових прав на нерухоме майно - таке право закріплює за ними відповідний законопроект.

Про це нещодавно сказав голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона на брифінгу в Кабміні, - повідомляє Укрінформ.

"Ми погодили законопроект, щоб нотаріуси також надавали витяги з держреєстру речових прав, тобто витягу з реєстру прав на нерухоме майно. Думаю, що цей законопроект пройде дуже швидко", - зазначив керівник відомства.
Нагадаємо, Міністерство юстиції запропонувало на розгляд КМУ законопроект "Про внесення змін до деяких Законів України щодо надання інформації про державну реєстрацію прав та їх обтяжень з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно". Законопроект передбачає, що люди самі зможуть обирати, де їм краще отримувати витяги - у нотаріусів чи державних реєстраторів.

Станом на 1 серпня 2013 року до державних реєстраторів надійшло 421 тисяча 755 заяв про надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.


Наверхнаверх