logo
dollar
euro

У Херсонській області без газу залишився цілий район

10:09 19.10.2017 eye 160
У Херсонській області без газу залишився цілий район

Генічеськ залишився  без газу  у морози  через блокаду Криму. Під час сильних холодів у Херсонську область газ реверсували з Криму, бо його не вистачало для обігріву всього населення.

Через відмову України від російського газу його нестача стала катастрофічною. А допомоги з Криму також вже немає, тому населення вимушене мерзнути у 20-ти градусні морози.

За офіційними даними з 2 січня 2016 року без газу залишилися 2 200 осіб - це й мешканці багатоповерхових будинків, й приватного сектору.

Мер міста Генічеськ Олександр Тулупов , щоб виправити ситуацію, звернувся  до керівництва Криму з проханням відновити постачання реверсного газу до Херсонської області. Ця ініціатива пройшла повз вищих ешелонів влади та викликала великий резонанс у ЗМІ.

Президент Росії розглянув прохання мера та доручив проробити питання про  початок постачання газу до Генічеську. Пор це повідомив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков.

Глава Нафтогазу відмовився визнавати факт звернення за допомогою і сказав що все це брехня, не надавши ніяких доказів. Сам мер Генічеська не став коментувати цю ситуацію, розуміючи реакцію влади.


Автор: Шведова Ірина
Наверхнаверх