logo
dollar
euro

Львівські шахтарі погрожують перекрити міжнародну трасу

11:37 05.01.2016 eye 278
Львівські шахтарі погрожують перекрити міжнародну трасу

Шахтарі Львівської області досі не отримали заробітню плату за листопад 2015 року.  Гірняки міста Червоноград вийшли на мітинг на центральну площу ще в суботу, страйк продовжується й сьогодні.

До протестів долучилися вже працівники трьох шахт – «Степова», «Лісова» та «Межиричанська», робота на них призупинена. Мітингуючі погрожують перекрити міжнародну трасу у 40 км від Червонограду та митний перехід до Польщі, якщо їм не сплатять зароблені кошти.

За словами шахтарів, багатьом з них у прямому сенсі немає за що купити хліба на свята. Люди обурені, що «одні своїм синам на Миколая джипи купують, а іншим нема чого на стіл на Різдво покласти». Перед святами червоноградським шахтарям виплатили по… 115 грн.

Прокуратура Львівської області почала досудове розслідування. За даними їх прес-служби, заборгованість червоноградським шахтарям складає понад 70 млн грн. Це невиплачені зарплати за листопад та грудень.

Загальна заборгованість із зарплати  гірникам  державних вугледобувних підприємств за минулий, 2015 рік, складає 825 млн грн. Такі дані надає голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. 


Автор: Андрій Самойлов
Наверхнаверх