logo
dollar
euro

Вітчизняний рок-музикант висловив «незручну» думку щодо відносин Росії та України. ВІДЕО

10:13 18.10.2017 eye 445
Вітчизняний рок-музикант висловив «незручну» думку щодо відносин Росії та України. ВІДЕО

Лідер провідного українського рок-гурту «Брати Карамазови» Олег Карамазов не розділяє націоналістичну суспільну думку щодо різниці світоглядів та культурного і політичного простору українського та російського народу і вважає Росію та Україну однією великою імперією. Про це він заявив в ефірі передачі «Червоний кут» в інтерв’ю режисеру Московського театру драми і комедії на Таганці Владу Маленко.

«Я продовжую жити в Києві, хоча дуже багато змінилося з початку цієї божевільної революції. Я думаю, що мало хто образиться на мене з киян, якщо скажу, що все ж ми - Русь, ми - одна країна велика, велика імперія! Я кажу зараз не про проміжки короткі, а про великий період. З хвилюванням їхав до Москви і те, що я тут побачив, мене дуже порадувало».

Сьогодні в Україні висловлюватися проти братерства українського та російського народу – справа небезпечна, адже це зараз негласно прирівнюється до зради Батьківщини. Однак, Олег Карамазов – вже не перша публічна особистість, яка відкрито висловлює таку «незручну» «сепаратистську» думку. Чим підтверджує те, що курс країни на Росію так само має право на життя, як і курс на Європу, це лише справа вибору, а все інше – політичні маніпуляції та пропаганда провладних структур, зацікавлених у тому, щоб народ підтримував ту чи іншу вигідну їм позицію.

 

 

 


Автор: Андрій Самойлов
Наверхнаверх