logo
dollar
euro

У День Незалежності перші Всеукраїнські сімейні ігри відбудуться без полтавців

10:39 06.08.2013 eye 953
У День Незалежності перші Всеукраїнські сімейні ігри відбудуться без полтавців

Із нагоди святкування Дня Незалежності України 24 серпня у Києві на Хрещатику відбудуться перші Всеукраїнські сімейні ігри.

Організаторами їх є Асоціація сімейного спорту України, ТОВ "ЛІГАСПОРТ" та їх організаційний партнер Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" за підтримки Національного олімпійського комітету України, Державної служби молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації.

Планувалося, що у змаганнях візьмуть участь спортивні сім’ї з дітьми віком 7-12 років з усіх регіонів України. Відповідно до регламенту ігор, від кожної області  мала змагатиметься сім’я, яка визначається Асоціацією сімейного спорту України, на підставі рейтингового відбору анкет. Кінцевий термін подачі анкет – 1 серпня.

У Донецькій області, наприклад, обласним центром фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" проводився конкурс серед сімей-кандидатів на участь у І Всеукраїнських сімейних іграх. Його фіналістами стали 5 родин, анкети яких були відправлені на розгляд Асоціації. Перемогу у конкурсному відборі здобула спортивна сім’я Білоус з міста Ясинувата: тато Дмитро, мама Ольга та 8-річний Богдан. Ця родина є неодноразовими призерами та переможцями міських та обласних спортивних конкурсів і фестивалів.

Крім донеччан у іграх візьмуть участь родини з Одеської, Волинської, Чернігівської, Рівненської, Івано-Франківської, Львівської, ХерсонськоЇ, Миколаївської, Хмельницької, Житомирської, Вінницької, Черкаської, Кировоградської та Сумської областей, Криму та дві сі’мї з Києва. Фото цих 18 учасників є на сайті організатора. На жаль, представників Полтавщини серед них немає. Щоправда у розповсюдженій інформації йдеться про парад учасників, в якому мають брати участь 21 команда. Звідки ще 3 команди, нам поки що з’ясувати не вдалося.

У рамках Ігор заплановані відбіркові естафети "Баскетбол", "Футбол" та "Регбі", а також півфінальні та фінальні естафети "Хокей з м’ячем". Переможців очікують нагороди.  Крім того, відбуватимуться  показові виступи гімнастів, циркові номери, виступифутбольних фристайлерів.


Наверхнаверх