logo
dollar
euro

У Рівному не всі раді Бандері

15:36 16.01.2018 eye 182
У Рівному не всі раді Бандері

У ніч на 4 січня у Рівному невідомі розтрощили вщент меморіальну дошку Степану Бандері, яка була встановлена тут напередодні членами Рівненської спілки учасників бойових дій та АТО. Новину повідомляє УНН. Потім активісти планують встановити на цьому місті пам’ятник Бандері.

Проте знайшли ті, хто не згоден з наявністю у центрі міста меморіальної дошки Степану Бандері, думка щодо особистості якого в Україні кардинально різниться – від найфанатичнішого почитання до ненависті і сприйняття як ката та душогубця.

Однак, нинішня влада на офіційному рівні називає Бандеру героєм, тому інакша думка щодо нього вважається ворожою та неправильною, непатріотичною. Тому й не дивно, що представники Рівненської спілки патріотів заявили, що це могли зробити лише «сепаратисти або недобиті комуністи», і їм не вдасться здійснити спротив, адже активісти планують встановити тут великий наріжний камінь, який можна прибрати лише за допомогою крану. Про те, що таких «сепаратистів» та «недобитих комуністів» в українському суспільстві чимало, звичайно, не згадують. Адже при владі ті, хто шанує Бандеру, тому незгодні можуть залишити свою думку при собі, вона не цікава активістам-«патріотам», яким дали зелене світло.


Автор: Андрій Самойлов
Наверхнаверх