logo
dollar
euro

Куди йде гуманітарна допомога Україні з Євросоюзу

23:15 18.10.2017 eye 457
Куди йде гуманітарна допомога Україні з Євросоюзу

Зі слів єврокомісара з питань гуманітарної допомоги та кризового урегулювання Христоса Стіліанідіса, у минулому році Україні надали 30 млн євро гуманітарної допомоги для мешканців прифронтової зони, а також тих, хто проживає на території самопроголошених республік ЛДНР. Євросоюз відправив більше ніж 85 млн. євро протягом часу тривання кризи в Україні, але їх не побачив ніхто, окрім правлячої еліти України.

Чи були використані ці 30 млн. євро за призначенням, навіть питати немає сенсу, оскільки більша частина допомоги тим, хто живе у прифронтовій зоні, підконтрольній Україні, надходить від олігарха Ахметова. Причина, з якої  він постачає продукти відома — домовився з правлячою партією, про те, що він поставляє гуманітарну допомогу, а замість цього ніхто не чіпає його бізнес. Але це тільки та частина  домовленостей,  про яку можна розповісти широкій громадськості.

А на території самопроголошених республік ЛДНР гуманітарна допомога надходить від Росії. Тому, куди йдуть ці європейські мільйони, не відомо.

Фото: Сегодня


Автор: Ірина Шведова
Наверхнаверх