logo
dollar
euro

Чисельність співробітників поліції до кінця 2016 року нараховуватиме 100 тис. осіб

9:13 09.12.2019 eye 450
Чисельність  співробітників поліції до кінця 2016 року нараховуватиме 100 тис. осіб

Головний редактор інтернет- видання «Цензор нет» Юрій Бутусов оприлюднив інформацію про те, як у новому році буде проходити реформа поліції. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook 

Він дуже вихваляв грузинську реформаторку, яка саме зараз  і проводить реформу поліції - Хатію Деканоїдзе. Також розповів, що саме чекає всіх співробітників поліції.

У новому році будуть приймати новий пакет «поліцейських законів», завдяки якому знизиться хабарництво, а також зменшиться вплив високопосадовців на роботу правоохоронців. Принаймні так його рекламують. Але і це ще не все. У результаті тієї скандальної переатестації поліція втратить справжніх майстрів свого діла та залишить охорону країни у руках молодих і непрофесійних співробітників, які, як-то кажуть, «пороху не нюхали».

Ще у 2015 році правоохоронці, які не змогли пройти переатестацію, вийшли на мітинг під стіни Верховної Ради України. Бо зі слів тих, хто безпосередньо проходив так зване перепрофілювання, приймали  ці тести звичайні активісти Майдану, які не мають спеціальної освіти та приймають рішення про профпридатність ґрунтуючись тільки на псевдопатріотизмі.

Також є думка, що таку реформу проводять тільки для того, щоб поліція була повністю підконтрольна владі та виконувала функцію приватної державної армії, яка буде використовуватись для рейдерських захоплень, прибирання з політичної арени завідомо небезпечних для правлячої еліти опонентів. Про це розповів грузинський депутат, який бачив що відбувалось при правлінні Саакашвілі та його команди.

Тому радіти цій реформі звичайним українцям зарано.

Фото: День Украины


Автор: Ірина Шведова
Наверхнаверх