logo
dollar
euro

«Бурштиновий вибух» на Україні

7:11 17.10.2017 eye 677
«Бурштиновий  вибух» на Україні

Схоже в Україні відбувся «бурштиновий вибух», бо інакше назвати це неможна. Велика кількість контрабандиських скандалів прокотилася по всій країні. Та головною дійовою особою завжди виступав правоохоронець чи «слуга народу».

Схоже, видобуток бурштину настільки прибуткова справа, що на свій страх і ризик високопосадовці займаються його видобутком і контрабандою.

Організоване  кримінальне угруповання вело свою діяльність на території Рівненської та Житомирської областей,  як кажуть «кришував» все це співробітник Служби Безпеки України. Але в його обов’язки входило не тільки це, а ще і організація видобутку  та збуту бурштину.

У ході операції, співробітники СБУ змогли розгадати складну та заплутану схему передачі грошей від безпосередніх видобувачів бурштину до самих високопоставлених злочинців.

У ході обшуку було знайдено спеціальне обладнання для видобутку бурштину, вже готові вироби та сирець. Про це стало відомо з офіційного сайту відомства. 

Ім’я високопоставленого злочинця не розголошується в інтересах слідства. Але самому правопорушнику вже було повідомлено про підозри у його адрес. Але тільки не зрозуміло чому його одразу не заарештували, бо він може просто поїхати та переховуватись, схоже грошей в нього достатньо.


Автор: Шведова
Наверхнаверх