logo
dollar
euro

Нові подробиці вбивста Кузьми Скрябіна

7:19 29.12.2015 eye 769
Нові подробиці вбивста Кузьми Скрябіна

Майже  рік минув зі смерті відомого українського музиканта Кузьми Скрябіна. Чим же обумовлена була ця смерть? Був це нещасний випадок чи сплановане вбивство? Це питання не з’ясовано і досі. Як повідомляли українські ЗМІ, смерть Кузьми трапилась у результаті нещасного випадку через зіткнення молоковоза і машини, в котрій їхав музикант. Але нещодавно знайшлися свідки, які повідомили нові обставини.

Зі слів очевидців, машину Скрябіна обігнало авто, яке почало притискати Кузьму до середини дороги. Молоковоз, який  був причиною ДТП, в той момент стояв на узбіччі. Побачивши «Джип», в якому їхав Скрябін, він різко поїхав і звернув праворуч, так, що удар прийшовся на середину машини, в наслідок чого, смерть музиканта була гарантована.

Свідок, який повідомив ці обставини, був готовий  дати свідчення, але потім він зник - телефон не відповідає, сторінки в соцмережах видалені.  Чоловік злякався та виїхав з міста, бо, можливо, йому погрожували спецслужби. Ніяких даних про свідків у мережі немає в цілях безпеки та захисту очевидців. Перед своєю смертю Кузьма Скрябін зробив і записав звернення, в якому засуджує існуючу владу, яке, мабуть, і стало дійсною причиною його смерті.

 

 

Фото: http://zn.ua/CULTURE/opublikovana-poslednyaya-pesnya-kuzmy-skryabina-186249_.html

 


Автор: Влада Зоріч
Наверхнаверх