logo
dollar
euro

Приватизація підприємств оборонпрому компаніями з країн-членів НАТО.

13:55 28.12.2015 eye 281
Приватизація підприємств оборонпрому компаніями з країн-членів НАТО.

Зі слів заступника міністра оборони України - Ігоря Долгова, приватизація підприємств оборонної промисловості необхідна Україні. Він вважає, що продажа державних установ оборонки членам країн НАТО значно поліпшить стан справ у країні і приверне грошові вливання в бюджет. 

«Моя позиція проста - якщо є можливість, необхідно скористатися цією можливістю. Так як епоха глобалізації стрімко наближається до нас, необхідно встигнути стрибнути в перший вагон. Це не виклик, це перевага. Перевага співпраці і поліпшення того що маємо», - сказав Ігор Долгов.

 «Щоб бути конкурентним на європейському ринку нам поодинці не впоратися, а подібного роду взаємодія не тільки виправить наше становище, а і виставить нас на лідируючі позиції. Якщо говорити про конкретні приклади, то можна взяти, наприклад засіб зв'язку, виробництво якого у нас тягне великі витрати бюджету. Тому я вважаю, що було б доцільно закуповувати засоби зв'язку за кордоном», - додав він.

  Коментуючи минулий рік, Ігор Долгов сказав, що оборонка впоралася з поставленими завданнями на впевнену трієчку, але взаємозв'язок із західними компаніями і вливання грошей у військову промисловість значно поліпше становище на світовому ринку.

 Фото: http://www.eurointegration.com.ua/images/doc/c/6/c657064-300.jpg


Автор: Богдан Богуслав
Наверхнаверх