logo
dollar
euro

Кордон Закарпаття охороняється озброєними бандформуваннями, які стріляють без попередження

16:43 20.01.2018 eye 678
Кордон Закарпаття охороняється озброєними бандформуваннями, які стріляють без попередження

Телеканал ТСН у вечірньому випуску підготував сюжет, який показує, що відбувається на Закарпатському кордоні. Контрабанда, контроль території, поділ ринку - всі ці методи з дев'яностих широко використовуються бандформуваннями Закарпаття.

Операція, яку підготував загін спеціального призначення спільно зі знімальною групою ТСН показала, що україно-угорський кордон повністю знаходиться під контролем воєнізованих банд. Через цей кордон здійснюється контрабанда. При зйомці сюжету група ТСН потрапила під обстріл, що доводить особливу жорстокість тих, хто охороняє кордон.

Завданням, яке ставили перед собою органи спеціального призначення, було побачити і зловити тих, хто здійснював незаконне переміщення на кордоні і постачання товару до країн Євросоюзу. На жаль, спецгрупа потрапила під шквальний вогонь, як тільки вони наблизилися до передбачуваного шляху переміщення контрабандистів. Операцію довелося завершити. Пізніше, поспілкувавшись із співробітниками прикордонної служби, виявилося, що звірство цих бандформувань не має меж, і навіть прикордонники зайвий раз не показуються їм на очі.

 

Фото: http://www.dw.com/image/0,,18606256_303,00.jpg


Автор: Богдан Богуслав
Наверхнаверх