logo
dollar
euro

До 25 серпня усі школи Чорнухинського району будуть з теплими туалетами

7:52 05.08.2013 eye 492
До 25 серпня усі школи Чорнухинського району будуть з теплими туалетами

У цьому переконався минулого тижня заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Борис Галушко, відвідавши Чорнухинський район.

Разом із першим заступником голови районної адміністрації  Іваном Зінчиком, головою райради Олександром Кривенком він проінспектував  функціональну підготовку закладів освіти до нового навчального року. Зокрема, побували у Гілецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів,  в приміщенні якої протягом літа облаштували вбиральню. Тепер дітям не доведеться бігати взимку до вітру на морозі. До 25 серпня усі загальноосвітні навчальні заклади району матимуть внутрішні туалети. У минулому навчальному році з 12 шкіл району лише 5 мали внутрішні туалети.

Нагадуємо, прем’єр Микола Азаров дав доручення місцевим адміністраціям обладнати теплі туалети в шкільних приміщеннях ще перед початком навчального року 2012-2013 року. Тоді ж міністр освіти Дмитро Табачник на всю країну пообіцяв: до зими його відомство про це подбає належним чином. На жаль, справа затяглася.


Наверхнаверх