logo
dollar
euro

Кременчук планує брати участь у Всеукраїнському фестивалі "Парад Вишиванок - 2013"

11:49 04.08.2013 eye 1565
Кременчук планує брати участь у Всеукраїнському фестивалі "Парад Вишиванок - 2013"

Фестиваль відбудеться у Києві 24 серпня. І в ньому активну участь планує взяти й  Кременчук. Вже погодилася представляти місто автор вишитої бісером вишиванки  Ольга Сидоренко, яка брала участь у міському конкурсі вишиванок, обіцяли підтримати  її й інші самобутні кременчуцькі майстрині.

Однак, як зазначають у виконкомі міськради,  для гідного представлення Кременчука необхідно сформувати  колону не менше ніж з 50 майстрів вишивки та активних поціновувачів народного вбрання. За умовами конкурсу кожний учасник повинен бути одягненим у вишиванку або національний костюм особливого, ексклюзивного зразка.

Тож, маючи амбітні плани представити якнайкраще Кременчук на Параді вишиванок-2013, міська влада звернулася до всіх мешканців міста, хто має старовинні або сучасні цікаві і неперевершені вишиванки, зателефонувати до управління підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики і заявити про бажання взяти участь у святковій фестивальній ході. Полтава, судячи з відсутності будь-якої активності міськвиконкому та міськради, жодних амбітних планів не має.

До речі,  переможців фестивальних конкурсів чекають призи та подарунки. Головний з них - дорогоцінний кубок, вартість якого складає близько 50 000 тисяч доларів.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх