logo
dollar
euro

Ердоган поверне Крим

13:15 25.12.2015 eye 194
Ердоган поверне Крим

Після нещодавньої зустрічі Мустафи Джемільова в турецькому місті Конья з главою Туреччини Ердоганом і віце-прем'єр Туреччини Ялчин Акдоган, Ленур Іслямов (активний учасник і координатор блокади Криму) заявив, що як тільки Міноборони України прийме до складу ВСУ кримськотатарський батальйон, він відразу стане озброюватися. На цій зустрічі обговорювалися питання стратегічного значення, вільної торгівлі між країнами, а найголовнішим стало питання про фінансову допомогу і організацію військового підрозділу в Херсонського області- "навчання кримсько-татарських студентів у вузах світу". Для чого створюється військовий підрозділ з кримсько-татарських студентів?


На це питання дає повну відповідь в одному із інтерв'ю Іслямов. Якщо українська влада офіційно визнає кримсько-татарський підрозділ, воно зіткнеться з такою проблемою, як незаконні дії з блокадою півострова. Де-факто, батальйон вже існує. Навіть якщо його не фінансуватиме Україна, фінансування і укомплектацию батальйону візьме на себе Туреччина. Про це заявив Мустафа Джемільов. Так за допомогою Ердогана, Джемільов хоче повернути Крим. Але яка у цьому вигода турецькому президенту? Можливо він розраховує на якусь частину півострова, або навіть на весь Крим?

Туреччина пустилася в небезпечну авантюру з кримсько-татарськими радикалами і націоналістами. Криму потрібно бути готовим до провокацій на Чорному морі, і відповісти жорстко на будь-яку підлоту або ворожі дії, а це лише питання часу. Чи готова Україна після всіх цих дій відповідати перед міжнародним співтовариством?

 

Фото: http://www.golos-ameriki.ru/content/crimean-tatars-russia-policy/2460331.html


Автор: Миколаєва Ганна
Наверхнаверх