logo
dollar
euro

Вогняна Мавпа

12:11 25.12.2015 eye 1023
Вогняна Мавпа

Напередодні наступаючого року Вогняної Мавпи стало модно замовляти на корпоративи і додому живих мавп. Забава обійдеться в годину від 2 тис. до 3 тис. грн , причому в оренду тварин здає навіть цирк.

Мавпочками пропонують навіть цілі перформанси . « До вас приїде мавпочка в костюмі Діда Мороза чи Снігуроньки з дресирувальником . На руки брати її може тільки він - мало що , вона хоч і ручна, але немає гарантії, що не вчепиться лапками в щоку або вухо. Але її можна погладити, сфотографуватися. Ціна - 2-3 тис. грн залежно від часу доби. Покваптеся , а то вже майже всі мавпочки зайняті » , - говорить автор оголошення Андрій.


А в Одесі на ваше свято прибуде справжній лемур за $ 100 на годину (близько 2500 грн). «Він ручний, але по руках стрибати не буде - повільний. З ним можна буде сфотографуватися - це все входить у вартість », - розповiдає автор оголошення Кирило.

Приїхати можуть в будь-який час, навіть у новорічну ніч. Тiльки, без костюма і тільки в тепле приміщення, в якому буде не менше 22 градусів тепла. У Київському зоопарку від приїзду на хоум-паті навідріз відмовилися. А ось в Національному цирку, навпаки, погодилися без зайвих питань. Ще й розіграти уявлення пообіцяли.


Щоправда, крім самих артистів - трьох дорогих мавп - лапундер - доведеться витратитися і на привезення реквізиту для виступу . "Без проблем. Нам тільки потрібен мікроавтобус для реквізиту. У нас три мавпи. Разом з фото це буде коштувати $ 300 », - розповіла нам дресирувальниця Національного цирку України Людмила.

 

Фото: https://www.pinterest.com/pin/535224736944358706/


Автор: Миколаєва Ганна
Наверхнаверх