logo
dollar
euro

Пенсіонерам пощастило!

8:48 25.12.2015 eye 296
Пенсіонерам пощастило!

Верховна Рада України прийняла новий бюджет на 2016 рік, в якому пенсії та мінімальні зарплати будуть збільшені на 12,5%. Але це не втішає жителів України, так як криза в країні триває, війна на Донбасі не припиняється. Людей хвилює розмір виплат у 2016 році, але ж навряд чи уряд з таким бюджетом збільшить пенсії та виплати.


Антон Геращенко, заявив що пенсіонерам дуже пощастило, вже у 2016 році вони будуть їздити відпочивати на альпійських курортах, віз до ЄС не буде, і наша країна стане європейською. А жителі Донбасу будуть продовжувати отримувати гуманітарну допомогу від Росії і жити в злиднях.

Цікаво, за які гроші пенсіонери будуть відпочивати на курортах, якщо ціни в Україні космічні, людям на хліб не вистачає? Жителі сприймають такі обіцянки як знущання з боку влади. Адже, коли пенсіонер оплачує комунальні послуги за новими тарифами, то в нього вже не вистачає грошей, щоб купувати нормальну їжу, ліки.

Люди похилого віку кажуть, що їм не треба альпійських курортів, їм би на нормальне існування вистачало, але поки що уряду не вдається забезпечити хоча б достатній рівень життя, і новий бюджет наврядчи вирішить це питання. Українці хвилюються, щоб гірше не стало.


Автор: Зотова Інна
Наверхнаверх