logo
dollar
euro

Міністр дав тиждень регіонам, щоб відзвітувати про обґрунтованність підвищення тарифів на комуналку

9:44 04.08.2013 eye 326
Міністр дав тиждень регіонам, щоб відзвітувати про обґрунтованність підвищення тарифів на комуналку

Мінрегіонбуд повідомляє, що протягом останнього тижня про зміну тарифів на житлово-комунальні послуги повідомили Рада міністрів АР Крим, Дніпропетровська, Київська, Полтавська, Сумська, Харківська та Черкаська обласні державні адміністрації.

Про це на всеукраїнській селекторній нараді з питань підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період доповів заступник Міністра – керівник апарату Андрій Білоусов.  Він зазначив, що значне підвищення тарифів для населення відбулося у одному населеному пункті Харківсської області і двох - Київської. На Полтавщині підвищення тарифів на водопостачання торкнулося с. Засулля Лубенського району та м. Кобеляки.

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник наголосив, що облдержадміністраціям необхідно забезпечити здійснення робочими групами перевірок економічної обґрунтованості тарифів, які були підвищені за останній тиждень та у тижневий термін надати відповідну інформацію до Мінрегіону.


Наверхнаверх