logo
dollar
euro

У Лубнах знайшли зниклого школяра з Шишак

21:24 17.10.2017 eye 676

Заяву про зникнення 16-річного учня 10-го класу Шишацької ЗОШ повідомила мама хлопчика. Жінка розповіла, що її син 11-го грудня зранку пішов до навчального закладу та до теперішнього часу не повернувся.

"Ми негайно розпочали пошуки хлопчика. Під час перевірки встановили, що мати та батько зниклої дитини являються опікунами неповнолітнього протягом останніх трьох років, - говорить начальник Шишацького відділення поліції Віталій Шашков, - родина характеризується позитивно, батьки в повному обсязі виконують батьківські обов’язки, неповнолітній забезпечений усім необхідним для навчання, розвитку та відпочинку".

По даному факту відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство).

Наступного дня, 12-го грудня близько 19-ї години в Лубнах в одному із Інтернет-клубів поліція розшукала неповнолітнього. Пояснити причину свого вчинку хлопець не зміг. Працівники поліції провели з неповнолітнім профілактичну бесіду задля недопущення в подальшому аналогічних випадків.


Автор: За інформацією Шишацького ВП у Полтавській області
Наверхнаверх