logo
dollar
euro

Каплін хоче через суд добитися оприлюднення відео конфлікту Авакова і Саакашвілі

9:10 15.12.2015 eye 856
Каплін хоче через суд добитися оприлюднення відео конфлікту Авакова і Саакашвілі

Народний депутат Сергій Каплін готує позов до адміністративного суду з вимогою оприлюднити відео конфлікту голів МВС Авакова та Одеської ОДА Саакашвілі на Нацраді реформ. Також нардеп реєструватиме ТСК Верховної Ради, яка б розслідувала погрози, які прозвучали на адресу Одеського губернатора з боку урядовців.
 
Приховувати від українців відеодоказ сварки високопосадовців на Національній раді реформ у присутності Президента - неприпустимо. Зі слів учасників ми знаємо, що в бік Михайла Саакашвілі летіли і погрози, і звинувачення, і навіть склянка з водою. Я вважаю, країна має бачити справжні обличчя своїх міністра внутрішніх справ та прем'єр-міністра. Якщо Аваков чи Яценюк, використовуючи досвід Грузії і її фахівців у своїх реформах, дозволяють собі казати екс-президенту цієї країни забиратися з України — це мають бачити всі. І грузини, які роблять з нуля Нацполіцію, і десятки інших іноземних спеціалістів, які приїхали розвивати нашу державу. Країна і її найвище керівництво теж має зробити свої висновки, тому я звернуся до суду і вимагатиму оприлюднення відео з камер таким способом", - заявив Каплін власній прес-службі.

Нардеп також направив до Верховної Ради лист з ініціативою створення тимчасової слідчої комісії, яка б  розібралася із погрозами Яценюка та Авакова Одеському губернаторові та подав відповідні звернення до ГПУ, Президента та Кабінету Міністрів.


Наверхнаверх