logo
dollar
euro

"Пора зупинити цей хаос. Пора знайти свій шлях": Олександр Клименко має намір привести Україну до успіху

12:15 21.01.2018 eye 428
"Пора зупинити цей хаос. Пора знайти свій шлях": Олександр Клименко має намір привести Україну до успіху

Олександра Клименка обрано почесним головою політичної партії "Успішна країна". Таке рішення ухвалили делегати на 8-му позачерговому з'їзді партії, який відбувся 12 грудня в Києві.

У своєму зверненні Клименко в різкій формі прокоментував все, що відбувається сьогодні в Україні і дав своє бачення реформ, які допоможуть навести порядок в країні.


"Сьогодні всі ми летимо в одному загальному літаку під назвою Україна. Але це не політ. Це - вільне падіння. Професійні пілоти відсторонені, а штурвал захопили терористи. Міжнародні диспетчери намагаються хоча б посадити цей літак. Ще недавно вони вірили, що зможуть нас врятувати. Але зараз піклуються тільки про одне - щоб ця купа металу не звалилася на голови їх же громадян. Доля тих, хто летить в цьому літаку, для них - питання другорядне! Але не для нас, українців! Тому що ми не гості на цій землі. Ми живемо тут. І ми бачимо своє майбутнє, майбутнє наших дітей тут", - заявив Олександр Клименко у своєму зверненні до делегатів з'їзду і до всіх українців.

За його словами, якщо українці хочуть, щоб "з нами рахувалися, пора зупинити цей хаос. Пора знайти свій шлях. Пора навести в нашому домі порядок".

У числі основних причин, які заважають Україні стати сильним і успішним державою, Клименко вказав тотальний непрофесіоналізм влади і корупцію. "Чи є сьогодні в Україні влада? Вона відсутня! Державним інститутам сьогодні не довіряє ніхто - від сантехніка до держслужбовця!", - заявив політик.

Щоб побудувати сильну державу, сильну успішну Україну, вважає Клименко, в першу чергу, необхідно підвищення авторитету виконавчої влади через вибори її регіональних представників на місцях. По-друге, це судова реформа з реальною виборністю суддів, їх незалежністю від Президента і парламенту. По-третє, це податкова реформа, "спрямована на підтримку бізнесу, а не його знищення".

DSC02064_1490x837
"Наша програма реформ спрямована на підвищення стандартів якості життя, створення конкурентоспроможної системи освіти, доступність та якість медичних послуг для громадян, збереження і примноження нашої культурної спадщини. Всі ці реформи покликані зміцнити наш основний і найцінніший ресурс - людський капітал. Успішною може бути тільки та країна, де людина і його інтереси - на першому місці!", - Сказав Клименко.

Він закликав українців об'єднуватися для того, щоб привести країну до порядку і успіху. "Знаю, навколо мене сформовано багато міфів. Бо мене бояться. Але немає зброї сильнішої за правду. Я буду голосом українців, яких сьогодні не чують! Я буду рукою, яка направляє Україні - направляє від хаосу до порядку. Від порядку - до успіху! Ставайте поруч! Ідіть зі мною! Я буду боротися за кожного! Сьогодні нас тисячі. Завтра - сотні тисяч. Післязавтра - мільйони. Україна - це Ви. Україна - це я. Україна - це ми разом!", - заявив Клименко, звертаючись до українців.

Як повідомила прес-служба політика, під час з'їзду делегати з 21 регіону України також обрали президію, політичну раду та виконавчий комітет, а також затвердили ідеологію і програму політичної партії. Главою партії було обрано Марину Дедушеву, досвідченого державного менеджера та експерта в сфері фінансів.

Нагадаємо, однією з останніх масштабних акцій "Успішної країни" став проект "Чому я голосую", проведених організацією напередодні місцевих виборів 2015 року. У рамках акції було опитано понад 200 000 осіб у всіх регіонах України, що дозволило організації спрогнозувати, що у виборах не візьмуть участі понад 13 млн. Українців, які розчаровані в діях влади і політиків у цілому.


Наверхнаверх