logo
dollar
euro

У 2015 році продаж квитків через онлайн-сервіс Укрзалізниці зріс на 10%

0:58 19.10.2017 eye 217

Онлайн-сервіс Укрзалізниці з резервування та придбання проїзних документів користується дедалі більшим попитом серед пасажирів. Так, за 11 місяців 2015 року через електронні канали обслуговування пасажири придбали 37,9 % квитків від загального продажу, половина з них (19 %) оформлені через офіційний сайт Укрзалізниці booking.uz.gov.ua. За відповідний період 2014 року через сайт Укрзалізниці оформлено 9,1 % квитків.

Наразі електронні квитки можна придбати на поїзди внутрішнього сполучення, крім регіональних та додаткових поїздів. Користувачів онлайн-системи Укрзалізниці з продажу квитків приваблює можливість самостійно обрати для подорожі поїзд та місце у вагоні, роздрукувати квиток вдома або на роботі та здійснити посадку в поїзд, не звертаючись до каси. Також безпосередньо через сайт можна повернути квиток.

На сайті booking.uz.gov.ua завжди найактуальніша інформація щодо наявності місць та вартості послуг, а завдяки зручному інтерфейсу користування даним сервісом комфортне та зрозуміле для широкого кола пасажирів. Користувачів онлайн-сервісу Укрзалізниці приваблює й те, що вартість послуги електронного проїзного документа дешевша порівняно з іншими сайтами.

Нагадаємо, що з листопада минулого року Укрзалізниця здійснює онлайн-продаж пільгових квитків для студентів. Студенти та учні професійно-технічних навчальних закладів, дані яких внесені до Єдиної державної електронної бази Міністерства освіти і науки України, можуть купувати пільгові квитки через офіційний сайт Укрзалізниці.

Окрім цього, для пасажирів вагонів першого класу поїздів Інтерсіті+, які купують квитки через сайт booking.uz.gov.ua, вже кілька років діє бонусна програма.

Нагадаємо, що електронні квитки мають статус розрахункового документа (фіскального чека). Такий документ, приміром, можна використати для звітування про відрядження. Також електронний квиток, оформлений через інтернет, практично неможливо втратити – він зберігається в електронній скриньці клієнта.

Оформлення квитків через офіційний сайт Укрзалізниці впроваджено з травня 2012 року.


Автор: Прес-служба "Укрзалізниці"
Наверхнаверх