logo
dollar
euro

Автівки, які найчастіше шукають в Інтернеті

5:05 17.10.2017 eye 172
Автівки, які найчастіше шукають в Інтернеті

Продажі автомобілів не безпосередньо, але пов'язані з тим, як часто інформацію про ту чи іншої моделі користувачі шукають в інтернеті.

Volkswagen Passat

У стандартну комплектацію машини входить 6 подушок безпеки, ABS, системи розподілу гальмівних зусиль, допомоги при екстреному гальмуванні, курсової стійкості, електроприводи всіх стекол і бічних дзеркал, обігрів дзеркал, вітрового скла, форсунок склоомивача і передніх сидінь, кондиціонер і аудіосистема. Саме початкова комплектація, за словами власників Passat, і стала вирішальним аргументом при покупці моделі. Серед інших переваг авто - великий багажник, низька витрата палива і гарна шумоізоляція.

Honda CR-V

У стандартну комплектацію моделі включені 6 подушок безпеки, ABS, системи розподілу гальмівних зусиль, допомоги при екстреному гальмуванні, курсової стійкості, допомоги при старті на підйомі і контролю тиску в шинах, електропривод задніх стекол і бічних дзеркал, підігрів бічних дзеркал і передніх сидінь і двозонний клімат контроль. Більшість власників автомобіля вважають його основними достоїнствами якісну збірку, хорошу керованість, дизайн та економія палива. До того ж, автомобіль має високу залишкову вартість (за 3 роки після покупки кросовер втратить всього близько 16,9% від початкової ціни).

Потрібен автомобіль? Візьми авто на прокат! Оренда автомобілів усіх класів, кабріолети, позашляховики, мікроавтобуси на http://авто-мир.com.ua. Комфортабельне авто з професійним водієм, а також додаткова комплектація машини. Можливість повернення автівки в філіалі іншого міста.

Nissan Juke

У базову комплектацію включені 4 подушки безпеки, ABS, система розподілу гальмівних зусиль, електросклопідйомники, підігрів передніх сидінь, бортовий комп'ютер і аудіосистема. Дизайн автомобіля, який свого часу викликав чимало суперечок, всі власники моделі вважають головним козирем.

Opel Mokka

Німецький кросовер вже в найпростішій комплектації оснащується 4 подушками безпеки, ABS, системами розподілу гальмівних зусиль і курсової стійкості, електроприводом передніх стекол і бічних дзеркал, кондиціонером і бортовим комп'ютером. Власники автомобіля відзначають серед інших переваг моделі привабливий дизайн і можливість придбати машину з повним приводом. Багато з них, втім, говорять про те, що до подорожчання Mokka була набагато більш привабливим варіантом.

Toyota Camry

У стандартній комплектації - 6 подушок безпеки, ABS, система допомоги при екстреному гальмуванні, курсової стійкості, датчик світла, система безключового доступу в салон, передні і задні парктроніки, двозонний клімат-контроль, обігрів передніх сидінь і дзеркал, а також повнорозмірна запаска. Саме багате оснащення в якості одного з достоїнств машини відзначають власники Camry. Серед інших переваг перед конкурентами - висока ліквідність, просторий салон і надійність.

Volkswagen Jetta

У стандартну комплектацію машини входять 4 подушки безпеки, ABS, система допомоги при гальмуванні, електроприводи всіх стекол і бічних дзеркал, обігрів бічних дзеркал і форсунок склоомивачів, бортовий комп'ютер і кондиціонер. Головні ж переваги Jetta, на думку її власників, - просторий салон, великий багажник (510 л) і низька витрата палива.

Chevrolet Cruze

Модель вже в стандартній комплектації оснащується 4 подушками безпеки, електроприводом передніх стекол і бічних дзеркал, обігрівом бічних дзеркал, магнітолою з підтримкою всіх цифрових форматів і бортовим комп'ютером. Саме багату початкову комплектацію називають основним козирем моделі власники Cruze.

Ford Focus

Якщо за кількістю продажів модель і втрачає позиції, то загальний інтерес до Focus в мережі тільки зростає. У стандартну комплектацію автомобіля входять 2 подушки безпеки, ABS, система розподілу гальмівних зусиль і повнорозмірна запаска. Власники автомобіля серед основних його переваг відзначають не стільки оснащення, скільки оригінальний дизайн інтер'єру, зручні сидіння і надійний «автомат».

Kia Rio

Kia Rio - найбільш продавана модель на українському ринку. У стандартній комплектації автомобіль оснащується підігрівом і електроприводом дзеркал, двома подушками безпеки, ABS і передніми склопідйомниками. У трохи більше дорогій версії є кондиціонер, підігрів сидінь і аудіосистема. Головні переваги Rio, судячи з відгуків власників, полягають в хорошій керованості і гідною шумоізоляції

Volkswagen Polo Sedan

Незважаючи на те, що модель випускається практично в незмінному вигляді протягом 5 років, седан користується у дилерів великим попитом. Вже в початковій версії Polo Sedan має дві подушки безпеки, ABS, передні і задні склопідіймачі. У топовій комплектації до цього списку додається підігрів передніх сидінь і клімат-контроль. Більшість власників моделі серед плюсів Polo Sedan відзначають невисокі витрати палива і комфортну підвіску.


Автор: Микола ЗІНЧЕНКО
Наверхнаверх