logo
dollar
euro

Яку захисну плівку вибрати для смартфону

7:56 18.01.2018 eye 436
Яку захисну плівку вибрати для смартфону

На перший погляд - підібрати захисну плівка на екран телефону - дрібничка, але вибір і цього товару повинен бути обдуманим. Різні варіанти цієї незначної за розмірами, але досить надійної «броні» можуть мати відмінні один від одного характеристики. І з ними варто ознайомитися всім, хто хоче знати, яку плівку клеїти на телефон.

Чи потрібна телефону плівка?

Щоб описати можливості сучасної техніки, друкованої сторінки не вистачить. Зрозуміло одне, що користуватися благами цивілізації може будь-яка людина, єдине - не кожен по праву оцінює ту вигоду, яку йому дає сучасне виробництво всіляких девайсів. Результатом такого ставлення до техніки стає значне скорочення його терміну служби через просту недбалість власника. Але це легко виправити, запобігши негативному наслідку випадкового удару, падінню та іншим механічним впливам, захистивши пристрій надійними, перевіреними часом аксесуарами. Якщо вже при покупці виробу ви будете знати, яку захисну плівку вибрати для смартфона, зможете значно продовжити термін служби свого помічника. До того ж естетам з неординарним смаком припадуть до душі незвичайні за дизайном варіанти. Вибирайте кращі - благо є з чого в інтернет-магазині «Королівство Чехлов».

Яку плівку вибрати для телефону?

Існує декілька варіантів захисної плівки:

- глянцева - виглядає легко, витончено і непомітно. Абсолютна прозорість виробу дозволяє використовувати продукцію виключно з практичною метою без будь-якої похибки в плані високої передачі кольору і чутливості дисплея. Плівка дуже тонка і при дотику практично не відчувається;

- протиударна - відрізняється високою надійністю і стійкістю до механічних впливів, витримує відчутні навантаження на апарат під час транспортування;

- матова - запобігає виникненню відблисків, які ріжуть очі при попаданні сонячного світла на екран смартфона;

- діамантова або дзеркальна - з апаратом, прикрашеним таким аксесуаром, ви однозначно будете виділятися з натовпу.

Що стосується можливостей застосування окремих видів плівки до того чи іншого типу ґаджетів, то я купляв на Floy, де в каталозі можна вибрати і купити аксесуари для пристроїв найбільш популярних брендів: Lenovo, Samsung Asus, HTC та інших. Представники інтернет-сайт Floy допомогли у вирішенні питання, яку плівку вибрати для телефону. Хоча при бажанні також можете зателефонувати менеджерам інтернет-магазину, і вони нададуть будь-яку інформацію по аксесуарах до ґаджетів.


Автор: Валерій БЛ
Наверхнаверх