logo
dollar
euro

Екстрена медична допомога Полтавщини реформується

11:03 03.08.2013 eye 1001
Екстрена медична допомога Полтавщини реформується

1 серпня відбулася оперативна нарада Комунальної установи "Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф", на якій розглянули питання щодо організацію централізованої диспетчерської, її кадрове та технічне забезпечення.

У нараді взяли участь керівник Національного проекту "Вчасна допомога" Олексій Навроцький,  начальник відділу медицини катастроф та мобілізаційної роботи Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Мохначов, головний лікар КУ "Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Олександр Лавренко та ін.

Володимир Мохначов розповів, що відповідно до розпорядження Міністерства охорони здоров’я України в централізованій диспетчерській має бути 16 робочих місць. Для оптимальної організації відповідної служби області достатньо 12 робочих місць з прийому викликів, 3 – для викликів за профільними захворюваннями та 1 – для керівника.  Під час наради обговорили також навчання персоналу централізованої диспетчерської ,  фінансування її створення та технічного забезпечення централізованої диспетчерської.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх