logo
dollar
euro

Полтавська ОДА серед лідерів із відкритості

21:19 19.10.2017 eye 3542

Цього року Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) спільно з чеськими партнерами TransitionsOnline, вперше провів моніторинг веб-сайтів обласних державних адміністрацій та  обласних рад

В ході моніторингу ІРРП визначав наявність інформації, яку зобов’язані оприлюднювати для громадськості органи влади, наскільки повно та доступно представлена інформація, відповідність змісту офіційних сайтів центральних органів  положенням нормативно-правових актів, які регулюють питання доступу до інформації про діяльність державних органів та які встановлюють технічні, технологічні, програмні і лінгвістичні вимоги до офіційних сайтів державних органів.

Такі дослідження сприяють переходу владних органів до електронного урядування.

Лідери відкритості:

ОДА:
1. Полтавська – 68,6%
2. Дніпропетровська – 66,34%
3. Рівненська – 60,72%

Обласні ради:
1. Львівська – 53, 29%
2. Полтавська – 53, 26%
3. Харківська – 51,34%

В ході дослідження перевірялась інформація офіційних сайтів центральних органів виконавчої влади, які були створені та діяли на момент проведення моніторингу.

Довідково. Дослідження провів Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) - неприбуткова громадська організація, заснована у 2006 році, яка сприяє розбудові демократичного громадянського суспільства шляхом розвитку професійних, життєздатних та плюралістичних ЗМІ в Україні. ІРРП також працює у напрямку розвитку можливостей для отримання громадянами публічної інформації.

Дослідження проводилося спільно з чеськими партнерами ІРРП - TransitionsOnline (за підтримки чеського МЗС та фонду Erste).


Автор: Офіційний сайт інституту http://irrp.org.ua/
Наверхнаверх