logo
dollar
euro

Жодна з райрад Полтави не змогла обрати собі голову з першої спроби

17:31 03.12.2015 eye 350

Сьогодні, 3 грудня,  відбувалось установче  засідання першої сесії Київської районної ради Полтави. Як і їхні колеги з Октябрської та Ленінської райрад Полтави, депутати Київської не змогли з першої спроби обрати собі голову.

Інтернет-видання "Полтавщина", посилаючись на депутата райрадии Андрія Усачова, повідомила, що фракції висунули 2 кандидатури: голову райради минулого склакання  Світлану Тригубенко від "Совісті України" та депутата від "Свободи" Владислава Контарчука. Жоден з них не набрав достатньої кількості голосів. За інформацією секретаря лічильної комісії Київської райради Людмили Кириленко, за  Контарчука проголосували 11 депутатів, за Світлану Тригубенко - 9. Троє депутатів утримались і решта відмовились від голосування. За інформацією Андрія Усачова, голосувати відмовилися члени "Радикальної партії Олега Ляшка" та члени "Партії простих людей Сергія Капліна".Тож, засідання сесії перенесли на 11 грудня.

 Нагадаємо, що депутатами Київської райради, стали 36 представника політпартій: ВО "Свобода" - 6, "БПП "Солідарність" - 5, "Партія простих людей Сергія Капліна" - 5, "Совість України" - 4,  ВО "Батьківщина" - 4, Рідне місто" - 4,  "УКРОП" - 3, Радикальна партія Олега Ляшка – 3, Аграрна партія – 2.


Наверхнаверх