logo
dollar
euro

У Полтаві вчителям та учням 11-х класів розповіли про особливості ЗНО-2016

15:24 03.12.2015 eye 288

2 грудня у Палаці дитячої та юнацької творчості про особливості проведення ЗНО у 2016 році розповіла директорам та заступникам директорів шкіл, класним керівникам випускних класів та учням 11 класів розповіла відповідальний працівник за організацію і проведення ЗНО в Полтавській області Наталія Барболіна.

Тож, що чекає на майбутніх випускників?

• У 2016 році для проходження ЗНО можна обрати не більше чотирьох предметів.

• Тести поглибленого рівня складності в ЗНО 2016 року – відсутні.

• Результати ЗНО з двох предметів (українська мова та історія України)зараховуватимуться як результати ДПА для всіх випускників старшої школи ЗНЗ.

• Традиційно, кожен бажаючий учень зможе спробувати свої сили в складанні пробного тесту. Це дасть можливість віднайти «слабкі» місця учня з того чи того предмету, ретельніше підготуватись, убезпечивши себе від поганого результату вже під час складання основного тестування. Не менш важливим є й те, що учень під час пробного тестування зможе ознайомитись з процедурою проведення ЗНО, особливостями та правилами. Реєстрація на пробне тестування розпочнеться з 5 січня 2016 і завершиться 30 січня 2016 року.

• Зареєструватися на основне тестування можна буде вже з 1 лютого 2016 року. Кінцева дата реєстрації – 4 березня 2016 року. Разом з тим, до 18 березня 2016 року можна внести зміни до реєстраційних даних, якщо виникне така потреба. Результати тестування будуть визначені до 25 червня 2016 року.

• Для реєстрації на основне тестування при собі необхідно мати: копію документа, що засвідчує собору (паспорт або свідоцтво про народження у випадку, коли паспорт ще відсутній), дві однакові фотокартки розміром 3х4 із зображенням, що відповідає досягнутому віку; сформувати та оформити реєстраційну карту (відповідна програма на сайті Українського центру оцінювання якості освіти); надати школі комплект реєстраційних документів.

• Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році:

Українська мова та література – 5 травня;

Математика – 11 травня;

Історія України – 13 травня;

Російська мова – 3 червня;

Іспанська мова – 6 червня;

Англійська мова – 7 червня;

Німецька мова – 8 червня;

Французька мова – 9 червня;

Біологія – 10 червня;

Фізика – 13 червня;

Географія – 15 червня;

Хімія – 17 червня.

• Обов'язковими цьогоріч тестування будуть з української мови та літератури, а також історії України та математики (за вибором).

• Додаткову інформацію можна дізнатись на офіційному сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освітиhttp://zno-kharkiv.org.uа.


Автор: За інформацією сайту міської влади
Наверхнаверх