logo
dollar
euro

25 грудня вводиться в експлуатацію реконструйований корпус Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці

4:27 08.12.2019 eye 365

Про це у Фейсубк написав голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Роботи з утеплення та реконструкції будівлі здійснюються коштом Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. Кошторисна вартість ― понад 7 мільйонів гривень. Вже 20-го грудня підрядник планує завершити всі будівельні роботи. Та вже зараз, коли термомодернізація будівлі на завершальному етапі, ефект від реконструкції відчутний: у корпусі № 1 стало значно тепліше, ніж у сусідньому. Цього опалювального сезону відчутною буде й економія енергоресурсів.

"До речі, приймати будівлю будемо разом із депутатами профільної комісії обласної ради, - зазначив пан Головко. - Таким чином прозвітуємо про використання бюджетних коштів. І плануємо залучити вже новий депутатський корпус до подальшої реконструкції цього соціального закладу. Адже термомодернізувати потрібно і другий корпус. А ще ― зробити ремонт у самій будівлі, кімнатах, де мешкають ветерани. Адже ремонт тут не робився років двадцять".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх