logo
dollar
euro

Октябрська райрада Полтави, як і Ленінська, не спромоглася обрати собі голову

16:31 02.12.2015 eye 441

Навіть не намагалась. "Сьогодні в Октябрській районній раді м. Полтави депутати навіть не поставили на порядок денний питання обрання голови, одразу ж проголосували за перенесення сесії", - написав у Фейсбук депутат міськради від АО "Свобода" Юліан Матвійчук. Він зазначив, що досягнуті з колегами домовленості були зруйновні за півгодини до сесії.

"Вони мотивують це тим, що "зверху" їм ідуть такі вказівки. Уявіть собі "зверху"! На рівні районних рад - це смішно. Політика ще може йти на рівні області, але міський та районний рівень - це анекдот. Місцеві ради міського і районного рівня це господарка, це створення комфортних умов життя нашої територіальної громади", - написав депутат і зазначив, що тепер полтавська "Свобода" відстоюватиме своїх кандидатів на голів рад в УСІХ районах міста і висуватиме свого кандидата на посаду секретаря міської ради.

Засідання установчої сесії Октябрської райради перенесено на 10 грудня.

Нагадаємо, що депутатами Октябрської райради, стали 42 представника політпартій: ВО "Свобода" - 6, "Совість України" - 6, "БПП "Солідарність" - 5, "Партія простих людей Сергія Капліна" - 4, ВО "Батьківщина" - 4, "УКРОП" - 4, Рідне місто" - 4, Радикальна партія Олега Ляшка – 3, "Сила людей" - 3, "Опозиційний блок" -  3.


Наверхнаверх