logo
dollar
euro

Наразі на сході Україну захищають четверо працівників органів прокуратури Полтавщини

12:21 02.12.2015 eye 246
Наразі на сході Україну захищають четверо працівників органів прокуратури Полтавщини

Це прокурор відділу прокуратури області Антон Дубодєл, прокурори прокуратури Кременчука Сергій Іщенко та Руслан Новосел іа водій прокуратури Октябрського району Полтави Дмитро Карасьов. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Нещодавно із зони проведення антитерористичної операції, де служив майже рік, повернувся  прокурор прокуратури Луганської області Олексій Захаров, який  із вересня цього року перебуває у відрядженні в прокуратурі міста Кременчука. Пройшовши підготовку у Дніпропетровському навчальному центрі, він охороняв правопорядок та був учасником бойових дій у місті Щастя, Станиці-Луганській. За участь у бойових діях в зоні проведення антитерористичної операції на сході України молодший лейтенант Олексій Захаров отримав нагрудні знаки "Учасник АТО" та "Учасник бойових дій".

"Рішення піти в армію я прийняв самостійно улітку 2014 року, вважаючи, що захист Батьківщини – обов’язок кожного чоловіка", - говорить Олексій Захаров. - Під час служби доводилося стикатися з різними екстримальними ситуаціями, неодноразово бувати під обстрілами, але 19 побратимів взводу, командиром якого я був, стали для мене справжньою родиною. До речі, усі вони працівники органів прокуратури України. Наша дружба, перевірена в бою, залишиться в серці назавжди".


Наверхнаверх