logo
dollar
euro

На Полтавщині 9-класник "замінував" школу

6:20 20.10.2017 eye 301

1 грудня близько 14.00 до чергового Кобеляцького відділення поліції поступило повідомлення від, начебто, мешканки села Бреусівка, що "в Бреусівській середній школі знаходиться бомба…". Правоохоронці встановили, що телефонували з мобільного телефону.

У навчальний заклад  прибула слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції, вибухотехніки, кінологи та інші служби. Із приміщення школи було евакуйовано близько 30-ти людей, периметр території школи взятий під охорону працівниками поліції.

На щастя, під час огляду приміщення школи та прилеглої території вибухонебезпечних пристроїв виявлено не було. Зате було встановлено, що про бомбу повідомила не жінка, а 14-річний учень 9 класу школи-інтернату, мешканець села Лесинки.

Мобільний телефон школяра вилучено. Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками). Через дурний жарт хлопцю загрожує  від двох до шести років позбавлення волі.

За інформацією відділу комунікації ГУНП в Полтавській області


Наверхнаверх