logo
dollar
euro

Перша спроба обрання голови Ленінської райради Полтави була невдалою. 2 грудня спробують це зробити в Октябрській

17:52 01.12.2015 eye 572

1 грудня, відбулася перша установча сесія Ленінської районної ради Полтави.  

Її депутатами, як відомо, стали 34 представника політ партій: "БПП "Солідарність" - 6, "Партія простих людей Сергія Капліна" - 5, ВО "Свобода" - 5, ВО "Батьківщина" - 4, "Рідне місто" - 4, "Совість України" - 4, Радикальна партія Олега Ляшка – 3, "УКРОП" - 3.

Депутати спробували обрати голову райради. На цю посаду були висунуті Вікторія Хрістова-Синявська від "Партії простих людей" та Вадим Дробітько від партії "Рідне місто". Пан Дробітько вже має досвід роботи в райраді – у 2010 році він був обраний за списками "Партії регіонів" наразі – від партії "Рідне місто", в якій знайшли "прихисток" чимало колишніх регіоналів. У травні 2013 року Вадим Дробітько був обраний головою Ленінської районної. Громадськість міста мала до нього чимало неприємних питань, зокрема, щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Під час установчої сесії за пана Дробітька, якого приїжджав підтримати "совісний регіонал" Олександр Мамай, проголосували 14 депутатів. А це означає, що окрім депутатів від "споріднених" партій  "Рідного краю" та  "Совість України" (по 4 у кожній команді), за його кандидатуру проголосували депутати політсил, виборці яких навряд чи схильні підтримувати союз з колишніми регіоналами. За інформацією депутата міськради від "Партії простих людей" Олександр Шамота, це були депутати від ВО "Батьківщина" та "УКРОП".

За Вікторію Хрістову-Синявську проголосували 5 депутатів райради, один бюлетень виявився недійсним і депутати від партій  "Свобода", "Солідарність" та "Радикальна партія України" не голосували.

Отже, вибори голови Ленінської райради в Полтаві з першої спроби не вдалися, 2 грудня  свою спробу зробить Октябрська.


Наверхнаверх