logo
dollar
euro

Сьогодні Полтавський автоагрегатний завод відзначає 70-річний ювілей

9:18 01.12.2015 eye 362

Із цим святом на офіційному сайті підприємства привітав працівників заводу і подякував їм за роботу  генеральний директор Андріан Литовченко.

Він висловив впевненість  в гідному майбутньому Полтавського автоагрегатного заводу і в його здатність утримати свої високі позиції, завойовані нелегким шляхом багаторічної роботи всього колективу підприємства. Пан Литовченко зазначив, що керівництво підприємства докладає і докладатиме максимум зусиль, щоб робота колективу була максимально комфортною і підвищувалась  зацікавленість кожного у результатах своєї праці. Зокрема, почала працювати  котельня на твердому паливі, яка дозволяє і підтримувати тепло в приміщеннях в холодну пору року, і не витрачати зайві гроші на газове опалення. Зекономлені кошти спрямовуються на нові мотиваційні проекти, наприклад, такі як відродження системи рацпропозицій з преміюванням їх авторів, яка була відновлена ​​в рамках системи менеджменту якості ISO / TS 16949.

Говорячи про сьогодення підприємства, генеральний директор, зокрема, зазначає, що ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» є високотехнологічним, сучасним машинобудівним підприємством з виробництва складної гальмівної апаратури для великовантажних автомобілів і займає лідируючу позицію в українському машинобудуванні. Це єдине в Україні і одне з найбільших в СНД спеціалізоване підприємство з виробництва гальмівної апаратури, призначеної для вантажних автомобілів типу КрАЗ, КамАЗ, МАЗ, БелАЗ, причепів і напівпричепів, тракторів, автобусів, тролейбусів і спеціальної автотехніки.

Впроваджений в 2015 році комплекс робіт по своєчасному випуску на ринок нових виробів дозволив збільшити частку комплектації в основних підприємств-партнерів таких як ХК «АвтоКрАЗ», ВАТ «МАЗ», АЗ «Урал», ВАТ «Павловський автобусний завод» та ін. І отримати додаткове зростання реалізації як на первинному, так і на вторинному ринку збуту.  За результатами роботи в 2015 року ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» збільшив обсяг реалізації продукції - понад 120 мільйонів гривень, у тому числі гальмівної апаратури - понад 100 мільйонів гривень, товарів народного споживання - близько 15 мільйонів гривень.

За результатами роботи за минулі місяці збільшився обсяг поставок до Білорусі на 85%, Угорщину на 94,8%, Литву на 345,3%, Узбекистан на 113,8% і в Казахстан на 17,8%. Зроблені відвантаження новим споживачам первинного ринку в Польщі. В цілому, частка відвантаженої на експорт продукції зросла на 8,4% порівняно з аналогічним періодом минулого року.


Наверхнаверх