logo
dollar
euro

На Полтавщини з незаконного обігу вилучено паливно-мастильних матеріалів приблизно на 66 млн грн

7:43 01.12.2015 eye 271

Під час оперативно-розшукових заходів працівники оперативного управління ГУ ДФС у Полтавській області викрили схему незаконного виготовлення підакцизних товарів – паливно-мастильних матеріалів та подальшої реалізації їх через мережу автозаправних станцій на території Харківської, Дніпропетровської та Полтавської областей.

За інформацією першого заступника начальника ГУ ДФС у Полтавській області Олега Лєдніка, зокрема, встановлено, що на території однієї з нафтобаз Полтавської області здійснюється розвантаження та завантаження залізничних й автомобільних цистерн із хімічними компонентами – дистилятом газового конденсату, фракції ізепентанової, інших присадок і фракцій, імпортованих з Російської Федерації.  Там же, із використанням обладнання нафтобази, проводиться їх змішування із заводським бензином і дизельним пальним. Отримана таким чином суміш під виглядом імпортованого палива доставлялася на АЗС, де і реалізовувалася кінцевим споживачам без сплати акцизного податку.

Працівниками податкової міліції проведено обшуки на території нафтобази, виробничих, складських та офісних приміщеннях в рамках досудового розслідування кримінального провадження за ознаками злочинів, передбачених ст.204 (незаконний обіг підакцизних товарів) та 212 КК України (умисне ухилення від сплати податків).

Із незаконного обігу вилучено майже 4 тис. тон паливно-мастильних матеріалів та компонентів, орієнтовна вартість яких становить понад 66 млн. грн., обладнання, за допомогою якого здійснювався технічний процес змішування, фінансово-господарська документація, документи митного оформлення вантажів, печатки, штампи, комп’ютерна техніка та носії інформації. Про це повідомляє ГУ ДФС у Полтавській області.


Наверхнаверх