logo
dollar
euro

29 листопада у Полтаві з візитом перебуватиме Патріарх Філарет

17:43 28.11.2015 eye 441

28 листопада православні християни молитовно вшановують видатного полтавця – преподобного Паїсія Величковського. Із цієї нагоди до Полтави завітає Предстоятель  Київського Патріархату.

29 листопада о 10.00 Святійший Патріарх Філарет відслужить Божественну Літургію у співслужінні керуючого Полтавською єпархією архиєпископа Полтавського і Кременчуцького Федора, інших архієреїв та священнослужителів Української Православної Церкви Київського Патріархату в Успенському кафедральному соборі (Соборна площа, 1) та молитовно вшанують пам'ять святого преподобного Паїсія Величковського.

О 17.00  відбудеться урочиста академія у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя (вулиця Жовтнева, 23), повідомляє Церква.info.

До речі, 27 листопада  року побачила світ книга "Преподобний Паїсій Величковський: автобіографія, житіє". Укладачем і автором передмови до видання є Архієпископ Полтавський та Кременчуцький Федір.

Придбати книгу можна у Свято-Успенському кафедральному соборі, а також в театрі ім. М.В. Гоголя 29 листопада, де відбудеться Урочиста академія з нагоди пам’яті Святого преподобного Паїсія Величковського.


Наверхнаверх