logo
dollar
euro

Студенти Полтавщини стали учасниками літньої школи у Сумах

7:41 03.08.2013 eye 290
Студенти Полтавщини стали учасниками літньої школи у Сумах

Протягом тижня вони мали змогу розглянути існуючі проблеми ОСС, спробували знайти шляхи їх вирішення. Крім того, молодь проаналізувала привезені з собою положення про органи студентського самоврядування власних ВНЗ.

У команді організаторів - соціальні тренери Анна Товстуха та Білик Костянтин, президент польської асоціації студентів Матеуш Каміонка, Президент самоврядування та досвідчені експерти асоціації в області студентського самоврядування України – Єлизавета Щепетильнікова та Сергій Бурма.

Олександра Щербина, студентка ВДНЗУ "Українська медична стоматологічна академія", розповіла, що "літня школа 2013 - це момент життя, який, напевно, назавжди залишиться в серцях і пам'яті кожного з учасників". Вона стверджує, що за цей тиждень дізналася багато інформації, яка в подальшому допоможе їй для розвитку ОСС в її університеті.

Тиждень був розписаний майже погодинно. Першого ж дня учасники знайомились і одразу взялись за роботу: розподілялись на команди, малювали, писали, робили висновки. На останок навіть довелось інсценувати засідання звітно-виборчої комісії під час виборів студентського ректора, де кожен мав свою роль і з якою блискуче справився. Як зізнаються учасники, найбільш важливим було те, що вони могли почути досвід тренерів у сфері захисту прав студентів, висловити свою думку, дізнатись про євопейський підхід до роботи ОСС.

"Ця літня школа допомогла мені зрозуміти, що ж таке ОСС. Вже цього року планую переглянути положення нашого ВНЗ про ОСС та допрацювати його разом із сумськими тренерами, оскільки вони у свою чергу зробили все можливе і неможливе, щоб донести до нас важливу інформацію!" - говорить учасниця Олександра Забєліна, студентка Полтавської державної аграрної академії.


Наверхнаверх