logo
dollar
euro

У Полтаві розпочались заходи XІІ Мандрівного фестивалю документального кіно Docudays UA

3:21 23.10.2017 eye 232

25 листопада у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені М.Ярошенка  відбулося урочисте відкриття XІІ Мандрівного фестивалю документального кіно Docudays UA.

Фестиваль розпочався прес-конференцією. Координатор проекту Тетяна Білоброва розповіла, що до програми цьогорічного Мандрівного фестивалю увійшли фільми-переможці та фільми позаконкурсних програм. Зокрема, полтавці зможуть переглянути фільми-переможці у номінації DOCU/КОРОТКО, а також дві стрічки з програми ПРОПАГАНДА, що була основною на фестивалі в Києві. Представлений в ній фільм "Це моя земля" Тамари Ерде торкається важливих сфер суспільного життя – освіти та політики – і буде продемонстрований студентській аудиторії. До програми Мандрівного фестивалю увійшли також фільми з програми ЕФЕКТ ГРУЗІЇ, що розповідає про досвід війни з Росією і пізнішої відбудови країни.

На відкритті фестивалю мешканці Полтави побачили фільм режисера Шалва Шенгелія "Володар", в якому автори намагаються знайти відповіді на питання про те, чи потрібно було залишити пам’ятник Сталіну на подвір’ї жіночого монастиря.

XІІ Мандрівний фестиваль документального кіно Docudays UA триватиме до 10 грудня.
Найближчі фестивальні події у Полтаві:

26 лстопада о 13:30, фільм "Точка відліку" демонструватиметься у– Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І.П. Котляревського, м. Полтава, вул. Леніна, 17.

28 листопада, 16:00, фільми "Інша країна", "Володар", Полтавська обласна організація Національної спілки письменників України, м. Полтава, Соборний майдан, 15.

29 листопада, 13:00, фільм "В’язні Кануна" – Полтавська міська бібліотека для юнацтва імені Олеся Гончара, м. Полтава, вул. Енгельса, 25.


Автор: За інформацією сайту міськради
Наверхнаверх