logo
dollar
euro

У Полтаві спіймали кишенькового злодія, який обікрав іноземку

20:38 20.10.2017 eye 233

46-річний мешканець Полтави непомітно витяг гаманець із жіночої сумки під час тисняви, коли іноземка разом з іншими пасажирами заходила в автобус.

Злодія потерпіла не бачила, тому оперативникам довелося шкати пасажирів, які їхали разом з нею і змогли описати тих людей, які були поряд. Коли ж такого свідка знайшли, то за його описом досвідчені оперативники відразу впізнали полтавця, який уже не раз потрапляв у поле їхнього зору за скоєння різних правопорушень. Про це повідомляє відділення поліції в Київському районі міста Полтава.

Під час розслідування встановлена причетність чоловіка до скоєння ще більше десятка злочинів на території Полтави. Зважаючи на це, кримінальне провадження відносно нього було розпочато за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена повторно). Злодюзі загрожує арешту  від трьох до шести місяців, обмеження або позбавлення волі  до п’яти років.

Речник обласної поліції Юрій Сулаєв у Фейсбук порадив полтавцям:

"Слідкуйте за своїми гаманцями в людних місцях. Особливо в тисняві. А саме:

1.У громадському транспорті;

2. У чергах за товарами, послугами тощо;

3. У місцях надання громадянам допомоги, консультацій, банківських послуг;


4. У навчальних закладах, лікарнях, поліклініках, ЦНАПах; 


5. У закладах харчування та нічних розважальних клубах;


6. У "маркетах", на ринках тощо.

Завжди тримайте сумку та речі в полі зору. Гаманці ховайте так, аби вони були важко доступні для злодія. Обов'язково звертайте увагу на тих, хто поруч з вами. Запам'ятайте риси обличчя (про всяк випадок). І не забувайте одразу телефонувати 102, якщо вас обікрали. Вчасно викликаний наряд поліції - запорука швидкого затримання злодія та повернення зниклих речей чи коштів. Будьте пильними! Бо безпека кожної людини, перед усім, в її власних руках".


Наверхнаверх