logo
dollar
euro

"Умільці" з Полтавщини травили підробленою горілкою чи не всю України

13:32 02.08.2013 eye 301
"Умільці" з Полтавщини травили підробленою горілкою чи не всю України

Підпільний цех із виробництва лікеро-горілчаної продукції викрили працівники відділу боротьби з економічними злочинами Полтавського МУ УМВС України в Полтавській області.

Ґуральня, облаштована "умільцями" знаходився у Полтаві. Правоохоронці вилучили з незаконного обігу понад 1200 пляшок фальсифікованої горілки з етикетками різних торгових марок, понад 1 тони спирту, 4340 штук підроблених марок акцизного податку,  готівкою 3700 гривень та обладнання для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

Судово-криміналістична експертиза  встановила, що вилучена спиртовмісна рідина не відповідає жодним вимогам, яким зазвичай дотримуються легальні виробники. Шокує розмах виробництва. "Підпільники" виготовляли та збували на території України близько 10 000 пляшок на місяць.

Організували виробництво фальсифікату 40-річний мешканця Полтавського району, 33-річний полтавець, 43-річна та 33-річний мешканці міста Хорол. Всім їм тепер загрожує позбавлення волі строком від трьох до п’яти років з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.


Наверхнаверх