logo
dollar
euro

На Полтавщині працював конвертцентру з щомісячним обігом у 30 мільйонів гривень

21:08 19.10.2017 eye 357

Про це повідомляє прес-центр СБ України. Співробітники Служби безпеки України в Полтавській області спільно з прокуратурою припинили на Полтавщині діяльність конвертаційного центру, який встиг вивести у "тінь" понад 150 мільйонів гривень.

Організатори конверта протягом п’яти місяців надавали "послуги" з відмивання грошей, ухилення від сплати податків та обготівковування коштів. Для прикриття протиправної діяльності конвертцентр займався нібито купівлею-продажем сільськогосподарської продукції. Насправді, через укладання фіктивних угод на постачання товарно-матеріальних цінностей, він "обслуговував" двадцять комерційних структур реального сектора економіки. За свої послуги зловмисники брали 10% від виведеної у "тінь" суми.

Співробітники спецслужби затримали одного з організаторів конвертаційного центру після отримання ним у банку 900 тисяч гривень.

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили печатки фіктивних підприємств, "чорну" бухгалтерію, чекові книжки, що свідчать про факти переведення коштів у готівку.

Правоохоронці також виявили фіктивну господарсько-фінансову документацію та статути підприємств, які підтверджують зв'язок фіктивних фірм з реально діючими суб’єктами підприємницької діяльності.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 205 Кримінального кодексу України.Тривають оперативно-слідчі дії.


Наверхнаверх