logo
dollar
euro

Євгенія Борідка з Полтавщини стала Міс Українська Діаспора-2015

15:27 24.11.2015 eye 745

У Чикаго 22 листопада вже вп’яте відбувся конкурс Міс Українська Діаспора-2015. У ньому беруть участь красуні українського походження, які тимчасово чи постійно проживають поза межами України. Свої вітання конкурсу і особливо зірковим гостям надіслали Мер Чикаго Рам Емануель та Сенатор Марк Кірк.

Учасниці конкурсу демонстрували на сцені дві колекції етно вбрання від української дизайнерки Оксани Полонець, яка особисто привезла до Чикаго 30 національних костюмів та вечірніх суконь з вишивкою.

Перемогу конкурсі Міс Українська Діаспора  здобула Євгенія Борідка, родом із Полтавщини, повідомляє медіа-портал української діаспори VIDIA, найбільший незалежний інформаційний ресурс у діаспорі.

Переможниця отримала в подарунок квиток в Україну та грошовий приз для здійснення благодійної місії в Україні.

Дівчина родом з містечка Гоголеве, що на Полтавщині. Зараз здобуває бізнес-освіту в одному з університетів штату Нью Джерсі. У США живе сім років. Євгенія після перемоги розповіла, що вирішила взяти участь у конкурсі, аби зробити свій внесок в життя української діаспори у США та показати себе з кращого боку. «Було приємно, що люди побачили у мені щось хорошее», – розповіла вона.

Також Євгенія відзначила атмосферу спілкування із конкурсантками: «Дівчата були дуже добрі, підтримували одне одного. Це мене дуже здивувало і я почувалась дуже комфортно». Надалі дівчина хоче брати активну участь у громадському житті діаспори та займатися благодійністю, зокрема на своїй рідній Полтавщині.

Титул першої Віце-Міс та міс Чикаго здобула Віталіна Мельничук, родом із Чернівців, другою Віце-Міс стала Марта Петрушкевич зі Львова.

Міс Глядацьких симпатій обрали Інну Костишеву, родом із Кам’янця-Подільського.

Зірковою гостею конкурсу стала українська співачка Злата Огнєвіч. Вона виступила на сцені разом з дітьми з хору школи Святого Миколая у Чикаго і заспівала пісню «Pray for Ukraine». Зал слухав виступ стоячи.


Наверхнаверх