logo
dollar
euro

Будівельникам Полтавщини роботодавці заборгували більше мільйона гривень

13:15 02.08.2013 eye 298
Будівельникам Полтавщини роботодавці заборгували більше мільйона гривень

Сьогодні в облдержадміністрації відбулась нарада, на якій розглядався стан виплати заборгованості заробітної плати в будівництві.

Перший заступник голови Віктор Животенко, який вів засідання, наголосив, що будівельна галузь області розвивається достатньо стабільно, працюють програми будівництва, доступного житла та здешевлення вартості іпотечних кредитів, закуповуються квартири для інвалідів війни, чорнобильців, воїнів-інтернаціоналістів. Однак,  часом виникають проблеми І, хоч будівельникам по зарплаті заборгували й порівняно  не надто значну суму, це є неприпустимим.

Загалом в області будівельника не віддали 1 мільйон 430 тисяч гривень зароблених грошей. З них 48,5 тисяч заборгувало  економічно активне підприємство – Полтавська філію ВАТ «Харківшляхбуд». На нараді оприлюднено інформацію про оголошення головного офісу цього підприємства банкрутом. 64 тисячі гривень заборгували працівникам  три економічно неактивні підприємства з Кременчука. Решту суми  не виплатили підприємства-банкрути.  За підсумками наради  прийняті рішення, які мають сприяти вирішенню зарплатних проблем галузі.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх