logo
dollar
euro

Полтавська облрада так і не змогла вибрати собі голову

15:49 20.11.2015 eye 1182

Сьогодні, 20 листопада, відбулось  засідання першої сесія Полтавської обласної ради сьомого скликання. Головним його завданням було обрання голови оновленого органу, але цього не сталося.

На посаду голови Полтавської облради претендували троє представників двох політпартій-ченів парламентської коаліції. Вже те, що навіть ці партії не змогли домовитись про висунення узгодженої кандидатури, ставить під сумнів працездатність  новообраного органу, здатність його консолідуватися заради вирішення нагальних проблем громади Полтавщини, а не якихось групових і особистих інтересів. Підтверджує таку думку і голосування: за Петра Ворону ("БПП "Солідарність"), який очолював облраду  шостого скликання наприкінці її каденції, віддали голоси 10 депутатів, за заступника голови ОДА Андрія Пісоцького ("БПП "Солідарність") – 27, за кременчужанина гендиректора ТОВ "Кременчуцька торгова гільдія" Євгена Холода (ВО "Батьківщина) – 38. Про це повідомляли журналісти видання "Коло" та Полтавського Громадського телебачення.

Отже, жоден з кандидатів не набрав більшості голосів присутніх 82 із обраних 84 депутатів. Було підтримане рішення зробити перерву в засіданні до вівторка, 24 листопада.
 
Нагадаємо, що депутатами Полтаської облради обрані: від "БПП "Солідарність" 15, ВО "Батьківщина" - 13, Радикальної партії Олега Ляшка - 8, "УКРОП" - 8, Партії простих людей Сергія Капліна  - 8, ВО "Свобода" - 7, Аграрної партії України – 7, "Рідне місто" - 6, "Опозиційний блок" - 6,  "Відродження" -  6.Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх