logo
dollar
euro

Головні дороги Полтавщини розвиватимуть за рахунок позики Світового банку

14:44 23.10.2017 eye 617

19 листопада Світовий банк та Укравтодор підписали Угоду про надання позики від «Міжнародного банку реконструкції та розвитку» у розмірі 560 мільйонів доларів США на фінансування третього спільного зі Світовим банком проекту «Покращення автомобільних доріг та безпеки руху», а також Угоду про виконання проекту.

У рамках підписаних угод, зокрема, передбачено продовження відновлення міжнародної автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський на ділянці від м. Полтава до м. Валки (Харківська область) з будівництвом обходів м. Полтава, с. Копили та смт. Чутове. Це реконструкція майже 100 км. автомобільної дороги та приведення її до стандартів І категорії: розширення до 4 смуг та посилення рівня безпеки за допомогою будівництва аварійного бар’єрного огородження по центру, а за потреби, й бар’єрами по сторонах дороги.

Угоди набирають чинності через 90 днів після підписання й Укравтодор вже розпочав пошук підрядників для виконання запланованих будівельних робіт. Очікувана дата підписання більшості контрактів між підрядниками та Укравтодором – червень 2016 року. Початок будівництва стартує влітку 2016 року та триватиме до кінця 2021 року.


Автор: За інформацією сайту Полтавської ОДА
Наверхнаверх