logo
dollar
euro

На Полтавщині обрали кращого офіцера пенітенціарної служби

10:58 02.08.2013 eye 330
На Полтавщині обрали кращого офіцера пенітенціарної служби

1 серпня 2013 року в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відбувся ІІ етап конкурсу "Віват, офіцери! - 2013".

11 офіцерів кримінально-виконавчої служби Полтавської області змагалися у 4 конкурсних завданнях. Журі оцінювало конкурсантів у фізичній вправності, розумових здібностях, умінні представити себе та свої таланти, - повідомляє прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області.

Спочатку перевіряли знання учасників конкурсу нормативно-правових актів, які регламентують діяльність Служби, виконання вправ стройового статуту та вправ фізичної підготовки: підтягування на перекладині та біг.

Більше розповісти про себе учасники могли під час конкурсу "Візитна картка", а продемонструвати свої уміння - у конкурсі талантів. Своїм співом зачарував усіх присутніх представник від управління Олександр Михайлик. Він, до речі, був першим не лише у талантах. Тому й не дивно, що перемогу у конкурсі здобув саме він. Отже, за результатами змагань місця розподілилися наступним чином:

1 місце - Олександр Михайлик, начальник інспекції з мобілізаційної роботи та цивільної оборони управління ДПтС в області капітан внутрішньої служби;

2 місце – Сергій Єврахов, черговий помічник начальника Надержинщинської виправної колонії (№65), старший лейтенант внутрішньої служби;

3 місце – Олександр Лівер, старший інспектор з професійної підготовки сектору по роботі з особовим складом Полтавської виправної колонії (№64), старший лейтенант внутрішньої служби.

Конкурс завершився, а нам залишається побажати переможцю нових звершень у житті та роботі і гідно представити область у фіналі, який відбудеться у центральному апараті Служби восени.


Наверхнаверх