logo
dollar
euro

Червоний Хрест Полтавщини допомагає адаптуватися жінкам та дітям з числа внутрішньо переміщених осіб

5:44 22.10.2017 eye 778

На території Полтавської області знайшли притулок більше 28 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Люди знаходяться в стресовій ситуації, відчувають тривогу через невизначеність майбутнього та нестабільність сьогодення. Більшість з них потребує психосоціальної підтримки, яку і надає Товариство Червоного Хреста, що має значний досвід соціальної підтримки вразливих верств населення.

Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста здійснює проект "Пом'якшення наслідків переміщення для жінок та родин в Україні", що реалізується за підтримки уряду Японії. У цій програмі особлива увага приділяється жінкам та дітям. Саме ці категорії осіб є найбільш вразливими, і, в більшості випадків, саме жінки відіграють велику роль в адаптації та соціальному благополуччі дітей, а також несуть на собі велику відповідальність за успішність їх реабілітації після кризи.

Зменшення негативних наслідків процесу переміщення на жінок та дітей досягається шляхом надання психосоціальної підтримки працівниками та волонтерами Червоного Хреста. Проводяться індивідуальні та групові консультації психолога, організовуються відвідування виставок, театрів, музеїв, поїздок, створюються групи самодопомоги тощо.


Автор: За інформацією сайту міської влади Полтави
Наверхнаверх